نرم افزار طراحي و آناليز مکانيکي روسازي راه CIRCLY

نرم افزار CIRCLY براي طراحي و آناليز مکانيکي روسازي راه مورد استفاده قرار مي گيرد. اين نرم افزار بر مبناي استفاده از مصالحي با ويژگي هاي نوين و مدل هاي عملياتي پيشرفته ايجاد شده و همچنان در حال توسعه و گسترش می باشد. اولين نسخه از نرم افزار CIRCLY در سال 1977 منتشر شد و تا کنون پنج نسخه از آن راهي بازار شده است. اين سيستم، ميزان خسارت کلي ناشي از ترکيب هاي مختلف ترافيک، شامل هر ترکيب تعريف شده براي وسايل نقليه توسط کاربر را محاسبه مي نمايد. در اين نرم افزار مي توان از قابليت آناليز پارامتريک بر روي محدوده اي از ضخامت ها براي يک يا دو لايه، به صورت همزمان با طراحي ساير لايه ها استفاده نمود.
از طريق ترکيب ويژگي فوق با برآورد و تحليل هزينه ها، مي توان طراحي ضخامت لايه هاي روسازي را به صورت بهينه و با کمترين هزينه ساخت و نگهداري به انجام رسانيد.
محاسبات مختلفی در نرم افزار CIRCLY قابل انجام است. به صورت پیش فرض، تنها فاکتور میزان خرابی لایه ها محاسبه می گردد، اما محاسباتی همچون محاسبه ضخامت بهینه برای لایه ها و تعیین نتایج مربوط به میزان جابه جایی، تنش و فشار در هر عمق موردنظر از لایه ها ونیز محاسبۀ هزینه احداث روسازی، با استفاده از هزینۀ هر یک از اجزای آن در این نرم افزار امکان پذیر است.

 

12 Mb CIRCLY V5.1
لینک های دانلود برنامه :
  دانلود برنامه
 
کرک برنامه :  در صورت نیاز درون فایل دانلود برنامه
راهنمای نصب :  در صورت نیاز درون فایل دانلود برنامه پسورد : www.omranpooya.com

 


آموزش نرم افزار CIRCLY  :

 

معرفی و آموزش نرم افزارهای مدیریت و طراحی روسازی
ناشر : نشر سیمای دانش
توضیحات :  اجرای بر روی تمام ویندوزها
قیمت :    10% تخفیف ویژه خرید آنلاین جزئیات بیشتر و خرید محصول
نوشته شده توسط  پویا حیاتی
سه شنبه, 07 ارديبهشت 1395 ساعت 19:19
بازدید 3221 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 ارديبهشت 1395 ساعت 19:19
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)